Vítejte na STAR RIDING RANCHI!! Aktuálně-Hledáme nová SRka či OSka!!

Červenec 2011

Uííííí :D

12. července 2011 v 20:22 | Mazec |  Dění ranče
Ahoj lidi,jdu vám sem dát tu fotku naší Špunta (ano,čtete dobře! xD)!! Tak ji totiž říkáme,protože ještě nemáme vyhlasované jména.. :) Jinak ji udělám i profilek!! :) Jo a ještě udělám profily Lovely i Mystycala a taky vám tu dám fota!! :)
Tak zatím pá,potom vám napíšu o dnešním voňavém,sladkém a sluncem zalítém dnu!! :)

Jak by se měla jmenovat naše malá appaloosa? :)

12. července 2011 v 11:29 | Mazec |  Dění ranče
A máme tu hlasování o to,jak by se měla jmenovat naše malé hříbátko! Zatím ji říkáme špunt :D Hlasovat můžete dole v anketě!! :)
PS: Do komentů třeba napište co jste hlasovali a proč jste tak udělali.. Děkuji.. :)Vaše Mazec!!

Jen tak... :)

11. července 2011 v 18:36 | Mazec
Huráááá!! Víte proč mám nejraději prázky? To že není škola přímo nesnáším,klidně bych v ní byla pořád,jen kdyby bylo méně učení.. :) Ale miluju na nich toto: Většinou jezdím na koňský tábor a ještě na jeden,který je speciálně pro farnost polanka,mám narozky a konečně můžu zajít na koupák!! Jo a ještě mám svátek.. Prostě všechno pohromadě! A co vy? Máte nějaké plány? A jaké bylo vízo? Já jsem blbec zklamala.. Dvě dvojky!! hrůůůůza!! A to jsem teprve v šesté! To že mám dvojku z technyček to chápu,kor jsem učitelovy zlomila pilku xD, ale že mám dvojku z čejáku,to bych si mohla o COKOLIV omlátit o hlavu!! :D A jaké jste měli vízo vy? :)

Pomooooc!!

11. července 2011 v 11:49 | Mazec |  Dění ranče
Ahoj už asi dva dny se snažím na blog přidat SR.. Jak se to dělá? Vůbec tomu nerozumím!! :( Poraďte někdo,please.. :)
A děkuju Ritě- karamelovému koníkovi že si mě přidá zpět!! :)

Ahoj lidi!!

5. července 2011 v 14:02 | Mazec |  Dění ranče
Ahoj! Jsem zpět a se mnou také celý ranch... Je toho hodně co se událo když jsem tu nebyla... Máme dva,teda tři nové přírustky! Ale jeden není koňský,ale lidský.. :) První přírůstek je náš malí Favorite Mystical,který se narodil asi před 3 týdny!! (v pátek to budou 3..) Narodil se naší Lovely a otcem je samozřejmě Monty.. :D Dalším přírůstkem je klisnička,která se narodila minulou neděli naší Princezně,otec Merkur! A přesto že ji máme už týden a dva dny,stále jsme nevymyslely jméno... Anketa o rozhodnutím jejího jména najdete v příštím článku!! A třetí přírůstek je moje nová ségra která se narodila Před dvěma týdny a jedním dnem! :) Další novinkou je tento blog... Na mých minulích stránkách už máte vzkaz že jsem tady.... Pro SRka: Chcete se mnou zůstat? Já vím dlouho jsem tu nebyla ale byla bych ráda kdyby jste si mě nechaly.. :) Tak to je zatím vše,pápá!!

PS: Chystám velký překvápko... ;D
Vaše Mazec!!